Kategorijas
Jaunumi

Uz Kijivu nogādāta humānā krava 250 tūkstošu eiro vērtībā

Sestdien, 5. augustā “Viche” humānais konvojs sasniedza Kijivu un tika nodots ukraiņu kareivjiem, robežsargiem, labdarības organizācijām. Kopējā “Viche” un sadarbības partneru sagatavotās kravas vērtība sastādīja 250 tūkstošus eiro.

Kategorijas
Jaunumi

No Rīgas uz Ukrainu devies humānais konvojs

Otrdien, 1. augustā, no Rīgas uz Ukrainu devās humānais konvojs: mazais ekskavators, apvidus automašīnas, kuteris, droni, aprīkojums, pirmie ugunsdrošie kostīmi iznīcinātāju pilotiem un daudz kas cits. Krava tiks nodota Ukrainas aizstāvjiem, kuri no frontes atbrauks līdz Kijivai.

Kategorijas
Jaunumi

Latvijas atbalsts Ukrainai jau sasniedz 1,2% no Latvijas IKP

Ukrainas Nacionālais stratēģisko pētījumu institūts publicējis rakstu par Latvijas palīdzību Ukrainai kara apstākļos un par mūsu valstu attiecību attīstību. Pētījumu iespējams izlasīt šeit.

Kategorijas
Jaunumi

Latvijā viesojās Melno Zaporižjeviešu brigādes veterāni: uz dzimteni vīri atgriezās ar palīdzību karavīriem

Latvijā viesojās Ukrainas bruņoto spēku leģendārās Melno Zaporižjeviešu (Чорних Запорожців) 72. brigādes veterāni. “Viche” kopš saviem pirmsākumiem sadarbojas ar šo leģendāro brigādi. Uz dzimteni vīri atgriezās ar kārtējo palīdzību karavīriem.

Kategorijas
Jaunumi

72. brigāde apbalvoja konfederāciju “Viche”

Ukrainas vēstniecībā Latvijā notika Ukrainas bruņoto spēku leģendārās Melno Zaporižjeviešu (Чорних Запорожців) 72. brigādes piešķirto apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. Tos saņēma cilvēki no organizācijām, kas ir sniegušas vislielāko ieguldījumu ukraiņu cīņā ar krievu iebrucējiem.

Kategorijas
Jaunumi

Konvojs, kas pirmdien izbrauca no Rīgas, sasniedza Kijivu

Ceturtdien, 6.jūlijā, humānais konvojs, kas pirmdien izbrauca no Rīgas, sasniedza Kijivu un tika nodots Ukrainas aizstāvjiem.

Kategorijas
Jaunumi

“Uzņemot mūs, NATO iegūs tos, kas sadeva pa zobiem armijai, no kā visi bijās” – Ukrainas karavīrs

Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrību konfederācija “Viche”(ВiЧЕ), kas šeit pārstāv diasporas intereses, izsaka cerību, ka NATO samitā Viļņā tiks noformulēti konkrēti soļi, kas Ukrainai ir jāveic, lai tā tiktu uzņemta aliansē. 

Kategorijas
Jaunumi

Uz fronti devās konvojs ar palīdzību un pirmo reizi tajā ir arī motocikli

Pirmdien no Rīgas uz Ukrainu devās Latvijas ukraiņu konfederācijas “Viche” (Вiче) organizēts humānais konvojs. Tajā atrodami jaunāko modeļu bezpilota lidaparāti, apvidus automašīna un pirmo reizi – krosa motocikli.

Kategorijas
Jaunumi

Konvojs sasniedza galamērķi – Kijivu

Sestdien, 17. jūnijā, “Viche” konvojs sasniedza galamērķi – Kijivu. Tur mūsu komanda satika saņēmēju pārstāvjus un nodeva kravu.

Kategorijas
Jaunumi

No Rīgas uz Kijivu – konvojs ar palīdzību Kahovkas HES katastrofā cietušajiem un karavīriem

Otrdien, 13. jūnijā, plkst. 12.00, no Rīgas uz Ukrainu devās Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrību konfederācijas “Viche” organizēts humānais konvojs. Tajā iekļauta palīdzība Kahovkas HES katastrofā cietušajiem.